Mafia: Definitive edition – Sára


Cíle mise:
  • Doprovoď Sáru do jejího bytu
  • Uštědři těm frajerům lekci
  • Porazit velkého gangstera
  • Dostaň se k Sáře
Odměna za dokončení:
  • Získání achievementu Ale na procházku je tenhle večer pěknej dost
  • Odemkne misi volné jízdy Pennies From Hell

Jednoho večera si Tommy dává pivko v Salieriho baru, když jej Luigi požádá o laskavost. Sára je sice ostrá holka, avšak kousek od bytu do ní hučela nějaká banda, které by se nemusela líbit Sářina odpověď. Proto by nebylo od věci, kdyby s ní šel někdo jako doprovod. Aspoň těm výrůstkům dojde, že je to donova kmotřenka. A jelikož je Tommy opravdový gentleman, ani na okamžik neváhá s odpovědí. Zatímco si Sára ještě jde pro kabát, čeká na ni venku, aby ji temnými uličkami Lost Heaven doprovodil domů.

Cestou se však ještě stavíme u jedné známé, které nese alespoň trochu toho jídla. Pauliemu by se to nejspíše moc nelíbilo, ale při představě, že by si musel dělat snídani sám, by mu zmlklo. Přeci jen v sousedství hladoví dost lidí, a tak by bylo nezodpovědné plýtvat jídlem, co zbylo. Aspoň že je pěknej večer na procházku. Což je od někoho, kdo tráví tolik času s takovým don Juanem jakým je Sam Trapani, dost slabá balící fráze.

Ale i tak se zdá, že Tommyho snaha není vůbec marná. Zastávka u květináře jasně napovídá, že je solidní šance vyrazit se Sárou na opravdové rande. A dokonce by s tím nejspíše neměl problém ani Luigi. Ti grázlové ji otravují již týdny a když o tom konečně otci řekla, požádal o laskavost právě Tommyho, jemuž právě nastávají horké chvíle.

Kousek od bytu skutečně naráží na bandu chuligánů. Ti si až příliš dobře uvědomují, kde jsou a kým mají tu čest. Salieriho považují za vyřízeného a dělají si nárok na jeho území. To je ale hodně velký omyl. I když jsou v početní převaze, Tommy se umí pořádně ohánět pěstmi. A nejen těmi. Pro svou obranu můžeme na zemi popadnout ocelovou trubku či kus prkna. Pravidla boje jsou prostá, jako první provedeme úhybný manévr (Levý ALT) a následně vší silou zaútočíme (Q).

V první linii se musíme vypořádat s Johnnym a dvěma nohsledy. Hned poté zaměříme pozornost na grázla otravujícího Sáru. Po jeho vyřízení se na Tommyho vrhne pořádný pořízek. Dvoumetrová gorila možná na první pohled vypadá jako oříšek, avšak poslat ho k zemi není o nic složitější, než předchozí grázly. Stačí jen uhýbat jeho ranám a párkrát ho pořádně praštit prknem z rozbořeného plotu. A tento prkenný plot, jímž nás vazoun prohodil na dvorek, je i naším cílem po jeho vyřízení. Jakmile se dostaneme k rohovému dílu plotu, tak se v cut scéně Sára postará o Billyho a vezme Tommyho k sobě ošetřit utrženou ránu.