Mimozemská infiltrace – Volná jízda Mafie: Definitive edition


Lokace budky: U točny tramvají v dělnické čtvrti
Lokace dopisu: Na kulatém stolku v horní kanceláři
Odměna: Kostým mimozemšťana
Úkol: Zastavte mimozemskou invazi

Dopis od přítele:
Drahý příteli,
Jsme napadeni! Vyraz k trolejbusové stanici v Dělnické čtvrti, kde se vše dozvíš. Přijď v noci. Nikomu nevěř a sleduj oblohu!
Herbert Baskerville

Zadání v telefonní budce:
Démoni z vesmíru unášejí naše spoluobčany a nahrazují je cizozemskými klony. Dohoň jejich loď a zmař jim plány! Když uspěješ, dostaneš odpovídající trofej.
Tato zpráva se během 5 sekund zničí.

Provedení:
Jak nám zvací dopis napovídá, pro tuto misi je nutné k telefonní budce dorazit během noci. Nejprve se tak zastavíme v zasedací místnosti Salieriho baru a nastavíme si tuto denní dobu. Taktéž si nezapomeneme vzít hodně rychlé auto, bez něhož je na klasickou obtížnost dosáhnout záchytných bodů včas nemožné.

Po zvednutí sluchátka kolem nás proletí Ufo, které okamžitě začíná pomocí paprsku vtahovat prvního nebožáka. Výstřelem s pistole vetřelcům tento proces přerušíme, načež se talíř vydá na další štaci. A v tuto chvíli začíná pronásledování. Nebo spíše slepá jízda k dalšímu místu, kde má dojít k únosu. Samotný talíř je naprosto nemožné sledovat, je tak důležité se juknout na mapu, kde je tento bod označen a rychlostí blesku k němu vyrazit.

Postupně se zastavíme nedaleko městského divadla na Centrálním ostrově, v Downtonnu a přes Beech Hill nás talíř dovede až k majáku na pobřeží. Zde se bude potřeba prostřílet hordou emzáků za budovu majáku, kde se skrývá generátor štítů. Po jeho zničení zaměříme pozornost na samotný talíř, jehož směrem pošleme salvu a vyčkáme příjezdu mužů v černém.

Časový limit pro dokončení:
Snadná = 8:00
Střední = 7:00
Těžká = 6:00
Klasika = 5:00