Eric Reilly, postava hry Mafia 2

Eric Reilly

Hra: Mafia 2
Mise: Vzpomínka na Francesa Potenzu a Náš přítel
Pozice: Zhýralec a násilník
Ztvárnil: Brian Bloom
Dabing: Ernesto Čekan

Narodil se v roce 1918 v Empire Bay irským přistěhovalcům. Vyrůstal v Millville, kde pracoval se svým otcem na servisu nákladních aut pro Trago Oil. V roce 1936 se oženil se Sárou Collins, dcerou šéfa autoparku Trago. Avšak místo trávení času se svou ženou po nocích popíjel se svými kumpány a když už se objevil doma, tak často slovně i fyzicky Sáru napadal. Ta toto jeho chování vydržela snášet dlouhé dva roky, než jej opustila.

Eric brzy poté přišel i o práci a začal si vydělávat výpomocí po barech, drobnými zločiny a prodejem marihuany. Veškeré vydělané peníze poté utratil za večírky. Byl to on a jeho povedení přátelé, kdo pomohli Frankie Pottsovi navázat kontakt s bombery v Sand Island.

Ve svém zhýralém životním stylu nepřestal ani po svatbě s Francescou Scalettovou. V podstatě se jak přes kopírák opakuje jeho první manželství. S tou výjimkou, že Frankie požádá svého bratra o pomoc. A Erik uprostřed jednoho bujarého večírku dostává hodně drsnou lekci. Na slova „Od téhle chvíle budeš sedět doma, nebudeš chlastat, nebudeš fetovat a budeš se kurva starat o to, aby byla šťastná. A jestli se jednou dozvím, že šťastná není, tak si tě najdu a skončím to s tebou. Je ti to jasný, ty hajzle?“ existuje jediná odpověď. Kát se své ženě a doufat, že bude šťastná.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *