Richie Mazzeo, postava hry Mafia 2

Richie Mazzeo

Hra: Mafia 2: Joeova dobrodružství
Mise: Svědek
Pozice: Práskač
Ztvárnil: David Anthony Pizzuto
Dabing: Zbyšek Horák

Richie zastával v Clementeho organizaci nižší pozici soldata, přesto se očividně dostal k informacím, které náramně zajímají státního návladního. Informace, které mu předal by pořádně zatopili celé Clementeho bandě. A to přitom jak Clemente, tak i Luca Gurino o jeho dohodě s prokurátorem neměli ani tušení. Ale očividně když ho minulý měsíc sebrali, tak se rozhodl vyměnit své bývalé kolegy za trochu pohodlnější ubytování, než jakou nabízí vězeňská cela.

Na vše čistě náhodou přijde Joe při snaze pomoci svému příteli. Když je Vito zatčený za prodej kradených benzínových lístků, tak si vyšlápne na Stana, obsluhu nedaleké benzínové pumpy. Ten fakt pozorně poslouchá, jak mu křupe jeden z prstů. A nezapomene zmínit ještě jednoho svědka, co ví mnohem více o jejich kšeftech, než jen oné vloupačce.

V rámci ochrany rodiny je nutné se postarat, že už nikdy nikomu nic neřekne. Joe se proto vydává k policejní stanici, kde narazí na dvojici detektivů mluvící o mafiánské kryse. Pokud nemíří tihle dva hlídat Richieho, tak nikdo. Jejich sledováním se dostáváme k Yacht klubu u Culverovy hráze. Ideální to ledový hrob pro prchajícího práskače.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *