Sergio Morello, postava hry Mafia: Definitive edition

Sergio Morello

Hra: Mafia: DE
Mise: Omerta, Dobrou chuť, Bastard se štěstím
Pozice: Mafiánský podšéf
Ztvárnil: Matt Borlenghi
Dabing: Jakub Saic

Bratr nejmocnějšího gangstera v Lost Heaven se rozhodně nemá za co stydět. Přeci jen, je to on, kdo dostal do vínku více rozumu, což mu umožnilo ovládnout odbory ve městě. Díky tomu kontroluje místní přístav, nekonečný přísun financí se zboží dováženého z celého světa. Krom toho má v prdeli talisman štěstí, což z něj ve spojení s bratrem Marcusem dělá mocného a téměř nezastavitelného muže.

Poprvé se s ním setkáváme v roce 1933, kdy dorazí na pohřeb Franka Collettiho. O dva roky později se podílí na naplánování atentátu na Dona Salieriho, čímž si podepisuje rozsudek smrti. Salieri útok v italské restauraci považuje za otevřenou válku a Sergio Morello je na jeho seznamu hodně vysoko. Avšak jak se ukazuje, je to pořádný bastard se štěstím.

Automobilová honička nemůže skončit snad více dramatičtěji, než projíždějícím vlakem. Po tomto nezdaru dostává příležitost Tommy Angelo, který s bombou míří k jeho domu v Oakwoodu. Avšak i tentokrát je štěstěna na jeho straně a do automobilu s malým dárkem usedá nevinná žena. Ani následná akce v restauraci nepřináší kýžený výsledek. Tím však Sergio Morello vyčerpává svůj příděl štěstěny. 13. května 1935 je výbuch skladiště v přístavišti konečnou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *