The Punisher

The Punisher cover Žánr: Third-person shooter
Datum vydání: 16.1.2005
Výrobce: Volition, Inc.
Distributor: THQ
Licence: Plná hra
Platforma: PC, PS2, XBOX 360, Mobile

Level
Název mise
Návod
Gameplay
1
Crackhouse
Yes
Yes
2
The chop shop
Yes
Yes
3
Luckys bar
Yes
Yes
4
Central ZOO
Yes
Yes
5
Greys funeral home
Yes
Yes
6
Gnucci estate
Yes
Yes
7
Pier 74
Yes
Yes
8
The Igor Baltiysky
Yes
Yes
9
Castles apartment
Yes
Yes
10
Grand Nixon island
Yes
Yes
11
Fisk industries
Yes
Yes
12
Pier 74 revisited
Yes
Yes
13
Meat packing plant
Yes
Yes
14
Stark towers
Yes
Yes
15
The Takagi building
Yes
Yes
16
Rykers island
Yes
Yes

Tipy & triky

Rychlé zabytí (Q)
Rozhodně se nevyplatí podceňovat sílu tohoto způsobu likvidace nepřátel. Nachází-li se v naší těsné blízkosti, je to kolikrát mnohem efektivnější, než salva kulek. A to nemluvím o ladnosti s jakou se Punisher do nejednoho způsobu likvidace vrhá.

Živý štít (E)
V prostorách s vyšší koncentrací protivníku není na škodu zvážit možnost využít jednoho z nich jako štítu. Sice ztrácíme na hybnosti, ovšem je to vyvážené téměř neprůstřelným štítem.

Šílenství (Tab)
Pokud máme naplněnou staminu, můžeme aktivovat tento mód, v němž se nám zpomalí vnímání času, a stáváme se nezastavitelným strojem na zabíjení.

Osoby s důležitými informacemi
Ve hře můžeme narazit na celou řadu gaunerů označených lebkou nad svou hlavou. Výslechem těchto osob se můžeme dostat k řadě důležitých informací. V místech, kde se tito lidé pohybují, bývají povětšinou i speciální místa k obzvláště nevybíravému výslechu.

Výslech
Poté, co chytíme nějakého gaunera, jej můžeme okamžitě začít vyslýchat ručně (opětovně zmačknout E) nebo jej nejprve dotáhneme k místu speciálního výslechu. Naším cílem v obou případech je po dobu 3 vteřin udržet ukazatel v optimálním rozmezí užité síly. Přitom je zapotřebí brát v potaz i jistou výdrž, tedy nenápadný horní ukazatel vyjadřující kolik toho dotyčný ještě snese.

Doplňování zdraví
Hra přistupuje k doplňování zdraví vlastním neortodoxním způsobem. Ukazatel zdraví se zvýší pokaždé, když některého gaunera zlomíme při výslechu. A je naprosto jedno, zda jde o běžného pěšáka či osobu s podstatnou informací. Zdraví dostáváme za všechny, jen u těch s lebkou nad hlavou je ho výrazně více.

Both comments and pings are currently closed.