Profesionální ochrana – Volná jízda Mafie: Definitive edition


Lokace budky: U parkovacího domu na Centrálním ostrově
Lokace dopisu: Konferenční místnost, v přední části stolu
Dostupné po dokončení: 14. kapitoly Všechno nejlepší
Odměna: Zlatý samopal
Úkol: Dovez vozidlo k mechanikovi v Dělnické čtvrti

Dopis od přítele:
Drahý příteli,
očekávám velmi cennou dodávku. Na Central Islandu jsou jisté veřejné garáže, o kterých bezesporu víš. Tam ti řeknu, co dál.

Herbert Baskerville

Zadání v telefonní budce:
Potřebuji přes město dostat jistý balíček. Jeho právoplatný vlastník ho však naneštěstí chce zpět. Řidiče už jsem zajistil, ty mu jen musíš poskytnout ochranu. Zbraň si pak můžeš nechat. Tato zpráva se během 5 sekund zničí.

Provedení:
Nedaleko budky na nás již čeká zelený Culver Airmaster. Po usednutí na místo spolujezdce nás bude čekat pořádná exkurze po ulicích Lost Heaven, během níž necháme na silnici za námi stovky prázdných patron ze zlatého Thompsonu. Zkrátka a dobře jakmile za sebou zahlédneme Culver s gaunery zasypeme ho dávkami střel.

S trochou štěstí se nám podaří zničit motor či zasáhnout řidiče ještě dříve, než Tommy či naše auto schytá nějaké to poškození. To je při tomto úkolu jediným omezením, zůstat naživu, než nás šofér doveze k cíli v Holbrooku. A jelikož zlatá varianta Thompsonu má zásobník na 75 nábojů a těch máme nekonečné množství, jde při trochu solidní mušce o relativně poklidnou misi.