Měsíčník Gangsteři – sběratelské předměty hry Mafia: Definitive edition

Gangsters Monthly

Měsíčník Gangsteři vydání č. 1 – A Trip to the Country

A Trip to the Country

V závěrečné části mise Omerta jdeme vyzvednout usvědčující důkazy do Grand Imperial Bank. V té sejdeme dolů k trezoru a než si promluvíme se zaměstnancem banky a zamíříme k bezpečnostní schránce, vyzvedneme si na křesle vedle sedícího strážného tento měsíčník.

Gangsters Monthly

Měsíčník Gangsteři vydání č. 2 – All Saint’s Day Massacre

All Saint’s Day Massacre

Asi dva bloky západně od Salieriho baru narazíme na placené parkoviště. Nejprve přelezeme drátěný plot, abychom vzápětí ještě překonaly ten cihlový. Nyní stojíme u malé chatrče, u níž hned vedle vchodu uvidíme lavičku. A pod ní na zemi leží kýžená odměna.


Gangsters Monthly

Měsíčník Gangsteři vydání č. 3 – Beware the Hanoi Hangman

Beware the Hanoi Hangman

Jižně od mostu Terranova na straně čínské čtvrti najdeme stát malou chatrč. Měsíčník leží na terase vedle skládací židle.

Gangsters Monthly

Měsíčník Gangsteři vydání č. 4 – Jimmy’s Vendetta

Jimmy’s Vendetta

Kde jinde najít pokračování pojmenované po DLC Mafie 2, než ve staré opuštěné státní věznici na Central Islandu. Stačí přelézt plot a porozhlédnout se u zdi poblíž jihovýchodní strážní věže.

Gangsters Monthly

Měsíčník Gangsteři vydání č. 5 – The Mafia Three

The Mafia Three

Páté číslo najdeme na střeše restaurace Diner v North Parku, východně od Pepého Restaurantu. Na střechu však nelze vylézt, je nutné použít rychlého auta a přeskočit na ní pomocí skokánku na východě.

Gangsters Monthly

Měsíčník Gangsteři vydání č. 6 – Moonlighting

Moonlighting

Při závěreční misi Smrt umění máme namířeno za Paulim domů. Jeho byt však prozatím ignorujeme a vyjdeme až do posledního patra domu. Na konci chodby zde leží na malém stolku šesté číslo.

Gangsters Monthly

Měsíčník Gangsteři vydání č. 7 – An Offer You Can’t Refuse

An Offer You Can’t Refuse

Pro toto číslo si musíme udělat výlet na venkov. Konkrétně do Clarkova motelu, v němž po dřevě vyšplháme na balkón a sebereme jej ze stolu.

Gangsters Monthly

Měsíčník Gangsteři vydání č. 8 – The Racing Racketeer

The Racing Racketeer

Při cestě do čínské čtvrti vyrazíme do uličky za Biffovou zastavárnou. U vstupních dveří s odpadkovým košem rohového cihlového domku leží osmý komiks.

Gangsters Monthly

Měsíčník Gangsteři vydání č. 9 – Sarah: Moll on a Mission

Sarah: Moll on a Mission

Při průzkumu hotelu Corleone během mise Kněz se vydáme do druhého podlaží k pokoji 210. Až se postaráme o ubytovaného hosta, tak na nás na komodě v koupelně čeká deváté číslo gangsterů.

Gangsters Monthly

Měsíčník Gangsteři vydání č. 10 – Steam Boys

Steam Boys

Lapálie s likvidací Sergia Morella v misi Bastard se štěstím nás nakonec dovedou až do přístavních doků. V nich nalezneme nedaleko pozice druhého odstřelovače otevřený vagon, kde na bedně leží tento výtisk komiksu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *