Prokletí Baskervillů – Volná jízda Mafie: Definitive edition


Lokace budky: Malé Itálie, kousek od sařina apartmánu
Lokace dopisu: Na konferenčním stole kanceláře v patře
Dostupné po dokončení: 20. kapitoly Smrt umění
Odměna: Kostým Herberta Baskervilla
Úkol: Pronásleduj a sejmi Herberta

Dopis od přítele:
Drahý příteli,
konečně nastal čas, kdy se setkáme tváří v tvář. Prokázal jsi, že jsi hoden mého speciálního daru. Nemusíš chodit nikam daleko, stačí jen pár bloků do Malé Itálie.
Herbert Baskerville

Zadání v telefonní budce:
Gratuluji, příteli můj, rituál je takřka u konce! Teď mě musíš už jen zabít a můj poslední dárek bude tvůj. Skutečnost, že mám psí hlavu, zkus prosím ignorovat. Každý nějak vypadá. Není to žádná kletba nebo něco podobného. Tato zpráva se během 5 sekund zničí.

Provedení:
Konečně je to tady Herbert Baskervill se konečně odhodlal se s námi setkat. U nedaleké telefonní budky již vyčkává se svou nabušenou pozlacenou károu. A tím se dostáváme k nejdůležitějšímu bodu pro splnění tohoto závěrečného úkolu, vzít si hodně rychlé auto. Jen tak dokážeme s Herbertem držet krok k jezeru Fyer.

Zatímco v ulicích města je klíčové zrychlení po brždění do zatáček, na venkovské silnici využijeme zejména maximální rychlost. Celou dobu je potřeba držet zběsilé tempo a neztratit kontakt. V opačném případě se spustí deseti vteřinový odpočet a následně mise selže.

Poté, co dorazí do North County Marina vběhne do nedaleké loděnice, místa posledního střetu. A jelikož si sebou přivedl i grupu hrdlořezů, připravíme se na trochu toho střílení. Najdeme si tedy nějaké to krytí a počkáme si na vlnu, co po nás vystartuje ven. V dalším kroku se přesuneme k vstupním dveřím a s využitím vyklonění se postaráme o osazenstvo uvnitř. Tím si vyčistíme cestu k samotnému Herbertu Baskervillovi, jemuž dobře mířenou ránou ukončíme nekončící prokletí.