Tipy & triky pro hru The Punisher

Rychlé zabytí (Q)
Rozhodně se nevyplatí podceňovat sílu tohoto způsobu likvidace nepřátel. Nachází-li se v naší těsné blízkosti, je to kolikrát mnohem efektivnější, než salva kulek. A to nemluvím o ladnosti s jakou se Punisher do nejednoho způsobu likvidace vrhá.

Živý štít (E)
V prostorách s vyšší koncentrací protivníku není na škodu zvážit možnost využít jednoho z nich jako štítu. Sice ztrácíme na hybnosti, ovšem je to vyvážené téměř neprůstřelným štítem.

Šílenství (Tab)
Pokud máme naplněnou staminu, můžeme aktivovat tento mód, v němž se nám zpomalí vnímání času, a stáváme se nezastavitelným strojem na zabíjení.

Osoby s důležitými informacemi
Ve hře můžeme narazit na celou řadu gaunerů označených lebkou nad svou hlavou. Výslechem těchto osob se můžeme dostat k řadě důležitých informací. V místech, kde se tito lidé pohybují, bývají povětšinou i speciální místa k obzvláště nevybíravému výslechu.

Výslech
Poté, co chytíme nějakého gaunera, jej můžeme okamžitě začít vyslýchat ručně (opětovně zmačknout E) nebo jej nejprve dotáhneme k místu speciálního výslechu. Naším cílem v obou případech je po dobu 3 vteřin udržet ukazatel v optimálním rozmezí užité síly. Přitom je zapotřebí brát v potaz i jistou výdrž, tedy nenápadný horní ukazatel vyjadřující kolik toho dotyčný ještě snese.

Doplňování zdraví
Hra přistupuje k doplňování zdraví vlastním neortodoxním způsobem. Ukazatel zdraví se zvýší pokaždé, když některého gaunera zlomíme při výslechu. A je naprosto jedno, zda jde o běžného pěšáka či osobu s podstatnou informací. Zdraví dostáváme za všechny, jen u těch s lebkou nad hlavou je ho výrazně více.