Nečekané peklo – Volná jízda Mafie: Definitive edition


Lokace budky: Západně od Giorgi’s Diner v Downtownu
Lokace dopisu: U schodiště do patra
Dostupné po dokončení: 6. kapitoly Sára
Odměna: Kostým klauna, zlatá brokovnice
Úkol: Zabijte klauna

Dopis od přítele:
Drahý příteli,
doneslo se mi, že se ve městě objevil můj bývalý společník. Chceš-li se dozvědět víc, najdi v centru obří pohár a vydej se od něj na západ.
Herbert Baskerville

Zadání v telefonní budce:
Můj poslední parťák sám sebe zamkl v trezoru Grand Imperial Bank. Nic cenného u sebe nemá. Přines mi jeho tělo, zbytek si můžeš nechat. Venku čeká vůz. Tato zpráva se během 5 sekund zničí.

Provedení:

Před cestou k telefonní budce nedaleko restaurace Giorgi’s Diner je přímo nutností doplnit svůj zbrojní arzenál a vzít si nějaké rychle vozidlo. První část této mise je o tom se co nejrychleji od budky dostat do samotné banky. A na klasickou obtížnost se každá ušetřená sekunda počítá.

Po otevření dveří na nás ve vstupní hale čeká několik stráží. Při jejich likvidaci se nesmíme příliš zdržovat. Přeci jen jde o tu snadnější část, v níž je potřeba být rychlý a neutrpět příliš velké zranění. Ale i při schytání nějakého toho šrámu není nutné věšet hlavu. Před cestou do suterénu k trezoru se nejprve můžeme zastavit v patře pro lékárnu a v ředitelově kanceláři najdeme bednu s granáty.

V prostorách před trezorem je nutné počítat s tuhým odporem. Takže i zde dozajista nepohrneme doplněním zdraví, případnou výpomocí Molotova koktejlu či doplněním munice před otevřením trezoru. Zpoza rohu sejmeme zabarikádovaného klauna, jehož tělo máme nyní odnést do pickupu stojícího u zadního východu z banky.

Před popadnutím těla si ještě můžeme přisvojit jeho zlatou brokovnici. Pak se již vydáme k východu z trezoru. Než však dojdeme až k samotnému schodišti, tak jej ještě na okamžik odhodíme a vypořádáme se s hordou ozbrojenců. Po zlikvidování posledního z nich opět popadneme klaunovo tělo a konečně dokončíme tento úkol jeho naložením na korbu pickupu.

Časový limit pro dokončení:

Snadná = 9:00
Střední = 8:00
Těžká = 7:00
Klasika = 6:00