Stan, postava hry Mafia 2

Stan

Hra: Mafia 2: Joeova dobrodružství
Mise: Svědek
Pozice: Pumpař
Ztvárnil: Joe Cappelletti
Dabing: Zdeněk Podhůrský

Pro Stana je práce na čerpací stanici Trago v East Side poklidné živobytí, k němuž si občas přivydělá kšeftováním s benzínovými lístky. Avšak když se u jeho dveří objeví detektivové, neváhá kývnout na svědectví proti muži, jenž mu je prodal. A jelikož si je jist, že ve městě již není bezpečno, hodlá v pět hodin nasednout na vlak do Birklandu.

O jeho záměru se však dozvídá Joe Barbaro od jeho kolegy po troše toho kamarádského přesvědčování. Když se tito dva setkají na nádraží, je Stanovi jasné, že je zle a vydává se na úprk. Po troše toho akrobatického přeskakování po vagónech mu však dochází štěstí. Nejprve mu podjede noha, aby vzápětí naběhl na rozjeté auto. Až příliš velké zdržení na to, aby ho doběhl i pomalý tlusťoch.

Stan následně po zlomení prstu na pravé ruce přivede Joea k dalšímu, mnohem důležitějšímu svědkovi. Richie Mazzeo ví až příliš a mohl by potopit celou Clementeho organizaci. No Stan by si měl pospíšit na vlak a rozhodně se již nikdy nevracet.

Pokud se nám nechce absolvovat celou běžeckou trasu přes peron až ke Stanovu autu, můžeme ho postřelit do nohy a spustit tak okamžitě navazující cut scénu. Avšak je potřeba si dát pozor, abychom ho nezabily, to by mise skončila neúspěchem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *