Mafie: Extrémní jízda – Neviditelný muž

Lokace: New Ark, u Morellova Baru
Odměna: Bolt thower
Úkol: Sleduj neviditelného muže

Řešení:
Sledovat muže, jehož není téměř vidět, není nijak snadný úkol. Neviditelný muž vyjde ze dveří baru hned vedle týpka, jenž nám úkol zadával. Uličkou za barem projde kolem popelnic, načež se na chvíli zastaví. Poté se rozběhne doprava a na konci bloku to opět stočí vpravo. To je však jen zastírací manévr. Po chvíli se zastaví a vrátí se zpět ke křižovatce a přeběhne silnici.

Další jeho zastávkou je telefonní budka na konci ulice. Po jejím opuštění přeběhne šikmo doprava silnici až ke schodům, kde na chvíli zastaví. Poté běží po chodníku až ke kolejím nadzemky, pod nimiž se na chvíli zastaví, než vyrazí k schodišti nástupiště. Použije až to druhé, na druhé straně silnice. Zde se na chvíli zastaví, než se vrátí zpět dolů na ulici, kde vyhledá úkryt u sloupu nadzemky. Ale i toto je zastírací manévr. Po chvilce vyčkávání se vrátí zpět na nástupiště, kde počká na vlak.

S ním pojedeme jednu zastávku na Giuliano Street. Zde se nenechte zmást, s výstupem vyčkává až do poslední chvíle. Není tak od věci si na něj počkat na samotném nástupišti. Po opuštění nástupiště přeběhne silnici, na konci bloku to vezme doleva do boční uličky. Na jejím konci sice zamíří vpravo, avšak po pár metrech to kolem travnatého ostrůvku otočí na druhou stranu. Kolem stěny domu dojde až k silnici, kde zahne vlevo a po chvíli zmizí ve dveřích domu.