Sarah Marino, hlavní postava hry Mafia: Definitive edition

Sára Marino

Hra: Mafia: DE
Mise: Fair play až epilog
Pozice:
Ztvárnil: Bella Popa
Dabing: Lucie Pernetová

Sára v sobě nezapře geny svého otce Luigiho. Zdědila po něm kuráž i odhodlání a rozhodně nemá problém nahlas projevit svůj názor. Jablko nepadlo daleko od stromu ani při volbě povolání. Tedy alespoň v tom civilním slova smyslu. I Sára našla uplatnění v Salieriho restauraci, kde je proslavena svými výtečnými kulinářskými dovednostmi.

Když ji otravuje banda chuligánů, požádá Luigi Tommy Angela, zda by nebyl tak hodný a doprovodil Sáru domů. To se ukazuje jako prozíravé. Po vyhrané potyčce ošetří Tommymu zranění a již v tento okamžik je jasné, jakým směrem se jejich vztah bude odvíjet. Po půlročním vztahu se Tommy po návratu v nočních hodinách s nepříliš vydařené akce spontánně rozhodl svou vyvolenou požádat o ruku. Sára se stala jeho jediným světlým bodem v krví nasáklé mafiánské profesy. Její pozitivní vliv jej bezesporu uchránil od Paulieho osamělého osudu plného bujarých večírků se spoustou alkoholu.

V červnu 1934 vstoupili do manželství a zanedlouho se jim narodila dcera. Společné chvíle štěstí prožívali ve svém domě v Oakwoodu, jenž však byla nucena po událostech prosince 1938 opustit. Po úprku z Lost Heaven byla nucena s dcerkou žít v ústraní, odloučena od manžela, který si odpykával osm let ve federálním vězení. Poté se však rodina opět setkává a již nic nemůže narušit pokojný život na předměstí Empire Bay.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *