Malý Tony, vedlejší postava hry Mafia: Definitive edition

Malý Tony

Hra: Mafia: DE
Mise: Molotov party, Omerta
Pozice: Mafián, vedlejší postava
Ztvárnil:
Dabing: Jiří Valšuba

Malý Tony je nám prezentován jako všestranný gauner spolupracující se Salieriho rodinou. Poprvé na něj narazíme v misi Molotov party za Salieriho barem při vykládce dodávky Whisky. Je to právě on, kdo dostává nepříliš šťastný nápad další předávku raději uskutrečnit někde mimo město. Je však taktéž důležitým zdrojem informací. O tom se osobně přesvědčíme v misi Omerta, kdy jdeme po stopách zmizelého Franka.

Když se v baru u Černý kočky objevil federál na jeden drink, byl Tony okamžitě v pohotovosti a postaral se, aby jich nakonec bylo deset. To se hned lépe vypráví o radním Ghillottim, jemuž se podařilo vyjednat dohodu mezi Morellem a FBI. A když ve finále zaplatí ještě 10 babek za odvezení k úkrytu v Oakhill na rohu Pine, je se hned čeho chytnout.

Tony však nepohrdne ani trochou toho poslíčkování. Když je zapotřebí v misi Volební kampaň zajistit hladký průběh příprav atentátu na Hanka Turnbulla, jímá se vše zařídit. Osobně dopraví do věže odstřelovací pušku a zaplatí místnímu squaterovi, aby Tommymu označil cestu .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *