Antonio Balsamo, postava hry Mafia 2

Antonio Balsamo

Hra: Mafia 2, Mafia 2: Joeova dobrodružství
Mise: Drsňák a účetní, Schody do nebe. Going out of Business, Limo Movin’, Smugglers’ Luck, Connection, Supermarket
Pozice: Voják
Ztvárnil: Phil Idrissi
Dabing: Otmar Brancuzský

Tony Balls je stárnoucím vojákem rodiny Falcone, jíž věrně slouží přes dvacet let. Než rodinu převzal Carlo, byl osobním řidičem Tomase Morettiho. Bomba, která jeho šéfa v roce 1933 zabila, způsobila vážná poranění i jemu. Pro Falconeho vyřizuje vyděračské kšefty a věnuje se ochraně důležitých členů rodiny. Mezi ně se řadí i tajemství, která ve své hlavě ukrývá účetní Harvey Epstein.

O tyto tajemství se velmi intenzivně začal zajímat Alberto Clemente, pro nějž by proniknutí do obchodu s drogami znamenalo značné vylepšení příjmů. Proto Luca Gurino nechává Epsteina i s jeho ochrankou unést a odvést na jatka. Zde svým nevybíravým způsobem vede výslech. Než se podaří Vitovi zasáhnout, Frankie Mick svým zraněním podlehne. Tony následně Vitovi pomáhá odrazit útok Guronových goril a následně si došlápne i na samotného Lucu. A jedinou jistotou je hodně sladká pomsta za nelidské mučení.

Po Joeyho nuceném odchodu z Empire Bay se mu Tony stará o byt a je to on, kdo jej po pěti letech přivítá zpět. A nejen to, dohodí mu i nějaké ty kšefty a nakonec jej seznámí s Eddiem Scarpou. Tím mu otevře cestu do Falconeho rodiny. Avšak i na Tonyho těžce dopadnou události po Rudém drakovi. Vinciho muži mu dali pořádně zabrat a jak se zdá jeho zranění byla natolik vážná, že ani El Greco nevěří, že by mohl ještě někdy chodit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *