Sam Trapani, hlavní postava hry Mafia: Definitive edition

Sam Trapani

Hra: Mafia: DE
Mise: Nabídka, která se neodmítáSmrt umění
Pozice: Caporegime
Ztvárnil: Don DiPetta
Dabing: Luděk Čtvrtlík

Sam je jednou velkou neznámou. Nikoho si k sobě příliš nepouští a dá se s určitostí říci, že Paulie Lombardo a Tommy Angelo jsou jeho nejbližší přátele. I když si spíše drží od ostatních odstup, nedělá mu problém přistoupit na Pauliho hru a s někoho si tak trochu vystřelit, jak jsme se přesvědčili během cesty do motelu v Běžné rutině.

Dle náznaků má severoitalský původ a k Salieriho rodině se připojil někdy před rokem 1927. Sam nezapře svou inteligenci a šarm. V kombinaci s luxusními obleky se tak není čemu divit, že je obávaným lovcem dívčích srdcí. I přes svou odtažitost ukáže v misi Kněz svou slabost pro prostitutku Michelle a požádá Tommyho, aby ušetřil její život.

Narozdíl od Pauliho se mu v práci pro Salieriho daří dosáhnout svých cílů. V rodině zastává post Caporegimenta, tedy velitele posádky a spravuje vlastní klub Palermo v Holbrooku. O loajalitě k rodině ani na okamžik neváhá v jakkoliv vypjaté situaci. Při plnění svých povinností je hned několikrát vážně zraněn a jen díky úsilí svých přátel se štěstím přežije.

Avšak ani vděk mu nemůže zabránit ve splnění posledního Salieriho rozkazu. Bankovní loupeží přetekla donova trpělivost s dvojicí Toma Angela a Pauliho Lombarda. Zatímco Pauliho zaskočí nepřipraveného doma, s Tomem hodlá skoncovat v Muzeu umění. A jak se zdá Tommyho odhodlání ochránit svou rodinu hrubě podcenil.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *