Billy Ghillotti, vedlejší postava hry Mafia: Definitive edition

Billy Ghillotti

Hra: Mafia: DE
Mise: Sára, Radši si zvykej
Pozice: Chuligán, vedlejší postava
Ztvárnil: Jarrett Sleeper
Dabing: Libor Hruška

Billy je vůdcem gangu chuligánů, kteří začali tropit neplechu v ulicích Malé Itálie. Jejich přítomnost rozhodně nenechává v klidu Luigiho Marina. Kousek od bytu tato banda grázlů obtěžovala Sáru. Ta jim rozhodně nemá problém něco říci, ovšem to by se jim rozhodně nemuselo líbit. A tak by nebylo od věci, kdyby ji někdo domů doprovodil. A jak moc toto rozhodnutí bylo prozíravé vidíme zanedlouho.

Billy se svou bandou napadá Tommyho, který má plné ruce práce, aby mnohonásobnou přesilu zvládl. Hned druhý den se s Paulim vydává na trestní výpravu do čínské čtvrti. Chuligáni musí dostat pořádnou lekci. Nikdo si nesmí dovolit zpochybnit Salieriho autoritu. Krátce po vtrhnutí do opuštěné čerpací stanice je jasné, že původní plán pořádně rozmlátit grázlům ciferníky padá. Po krátké přestřelce se Billy vydává na útěk autem. V deštivém počasí je honička značně nevyzpytatelná, což se mu zanedlouho stává osudné. Po nezvládnutí řízení havaruje a stává se snadným cílem pro Paulieho.

K naší smůle se ukazuje, že nešlo jen o obyčejného gaunera. Billyho otec Robert Ghillotti je městský radní se silnou motivací spojit síly s Morellem v úsilí zničit Salieriho. Snaha umlčet Johnny, přeživšího svědka Billyho smrti nás v misi Kněz dovede do kostela sv. Michaela. Ještě jednou se tak setkáváme s Billym, jehož smrt je klíčovým okamžikem k dalšímu směřování osudu našich hrdinů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *