Command & Conquer: Renegade – Level 1, The scorpion hunters


Pozornost rozvědky upoutaly neidentifikovatelné stavby Nodu. A jelikož tu existuje vysoká pravděpodobnost vzniku nepřátelské základny, je nanejvýš nezbytné, aby jednotka Recon, pohybující se v tomto sektoru, provedla průzkum. A jak se vzápětí ukazuje, podezření rozvědky bylo opodstatněné. Jednotka se krátce po vstupu do kaňonu dostává pod těžkou palbu, jíž bez posil nebude schopná dlouho odolávat. Nadešel čas povolat komando.

Společně s Havocem se z helikoptéry slaní i dvojice techniků, aby nás provedli prvními okamžiky bitvy. Cíl je celkem snadný, eliminovat veškeré jednotky Nodu pohybující se na skalních vyvýšeninách. Ty dorazí podpořit ještě dvojice výsadků z vrtulníků. Sestřelením vysedajících vojáků zabezpečíme prostor pro vlastní výsadky. S ním dorazí i technici schopni opravit poškozenou bojovou techniku. S právě nabytým tankem se tak můžeme vydat splnit primární úkol, lokalizovat tajnou základnu Nodu.

Její brány statečně brání jen několik vozidel, které by nebyli nijak velkým problémem, kdyby neměli v zádech strach nahánějící Obelisk. K jeho zničení je zapotřebí povolat letectvo, jemuž je zapotřebí nejprve vyčistit cestu. Zejména poté dvojici SAM Site. Bez ochrany obelisku je již základna zcela vydána na pospas útočícím jednotkám. GDI si připisuje další triumfální vítězství.